דלגו לתוכן הראשי
Holiday Homes · ניהול לטווח קצר

הדירה עובדת. אתם נחים.

חברת הניהול של הבניין יודעת לתחזק. אנחנו יודעים להפוך את הנכס שלכם למכונה תיירותית שמייצרת הכנסה — דרך Airbnb, Booking, ופלטפורמות נוספות באיחוד האמירויות.

YOUR PROPERTY · LIVE May 2026
הכנסה החודש AED 9,450
+18% מהחודש שעבר
תפוסה החודש · 21 לילות (70%)
מאוכלס פנוי
דירוג ממוצע⭐ 4.92
הזמנות פעילות3
מחיר לילהAED 450
+30–50%הכנסה גבוהה
יותר מ-Long Term
70–85%תפוסה ממוצעת
בעונת השיא בדובאי
15M+תיירים בשנה
רק בדובאי
24/7מענה לאורחים

זה לא מספיק.

לכל בניין באיחוד האמירויות יש חברת ניהול שאחראית על המבנה — מעליות, אינסטלציה, מתקנים. אבל ברגע שאתם רוצים להפיק מהדירה הכנסה כ-Holiday Home, נכנס משחק אחר לגמרי — רגולציה, פלטפורמות, אורחים, ניקיון, ותמחור דינמי.

• ניקיון מלונאי בין אורח לאורח
  • שירות אורחים 24/7
  • תמחור דינמי לפי עונה ואירועים
  • דוחות חודשיים וגביית תשלומים
איך זה עובד

4 שלבים — מהמפתח להכנסה הראשונה.

מסירת מפתחות עד ההזמנה הראשונה לוקחת בממוצע 14–21 ימים. אנחנו לוקחים על עצמנו את הכל — אתם רק חותמים על ייפוי כוח ומקבלים גישה לאזור האישי.

01

הערכה והכנת הנכס

ביקור בנכס, הערכת פוטנציאל, המלצות לריהוט וציוד. אם הדירה ריקה — אנחנו דואגים לכל מה שצריך (ריהוט, ציוד מטבח, מצעים, וכו'). אם היא מרוהטת — אנחנו משדרגים את מה שצריך.

5–10 ימים
02

רישוי וצילום מקצועי

אנחנו פותחים בשבילכם רישיון Holiday Home מול הרשות הרלוונטית (DTCM בדובאי, DCT באבו דאבי, RAKTDA בראס אל חיימה), כולל כל המסמכים והאגרות. במקביל — צלם מקצועי מגיע לדירה וצילומים נכנסים למודעה.

7–14 ימים
03

פרסום בפלטפורמות

מודעה איכותית מועלית במקביל ל-Airbnb, Booking, VRBO ועוד. מערכת Channel Manager מסנכרנת לוחות שנה ומונעת הזמנות כפולות. תמחור דינמי לפי עונה, אירועים ובלאי השוק.

1–3 ימים
04

אורחים — והכנסה אצלכם

אנחנו מטפלים בכל אורח — מהמשיכה הראשונה לפלטפורמה ועד הצ'ק-אאוט. ניקיון בין אורחים, מצעים נקיים, שירות 24/7. בסוף כל חודש — דוח מלא ותשלום נטו לחשבון שלכם.

שוטף, חודשי
השירות שלנו

מה כלול בניהול.

חבילת A-to-Z — אם זה לא ברשימה למטה, בכל זאת תשאלו אותנו. רוב הסיכויים שגם זה כלול.

רישוי מלא

פתיחה וחידוש שנתי של רישיון Holiday Home מול הרשות הרלוונטית — דובאי, אבו דאבי, או ראס אל חיימה. כולל אגרות, חידושים, ועדכוני רגולציה.

צילום מקצועי

צלם נדל"ן ייעודי, עיבוד תמונה מקצועי, וכתיבת תיאור שמוכר. תמונות = הזמנות. אנחנו לא מתפשרים על איכות.

פרסום מולטי-פלטפורמה

Airbnb, Booking, VRBO, ופלטפורמות מקומיות — הכל מסונכרן דרך Channel Manager. מודעה אחת, חשיפה לעולם.

תמחור דינמי

אלגוריתם שמעדכן מחירים יומיומית לפי ביקוש, עונה, אירועי דובאי (Expo, Formula 1, GITEX), ובלאי השוק. מקסום הכנסה.

צ'ק-אין חכם

קוד דיגיטלי לדלת + נציג זמין בשטח לכל בקשה. אורחים נכנסים בכל שעה, ללא חיכוך. בעברית, אנגלית, רוסית או ערבית.

ניקיון מלונאי

צוות ניקיון מקצועי בין כל אורח לאורח. מצעים ומגבות נקיים, מטבח מבריק, אמבטיה מצוחצחת. רמה של מלון 5 כוכבים.

שירות אורחים 24/7

צוות שירות פעיל סביב השעון. מענה ל-Wi-Fi, מיזוג, המלצות מסעדות, תחבורה — כל מה שיוצר חוויה של 5 כוכבים.

דוחות חודשיים

דוח מלא בכל סוף חודש: הכנסות, הוצאות, תפוסה, ביקורות, ומגמות. שקיפות מלאה. אתם רואים כל דירהם.

תחזוקה ותיקונים

בעיית מיזוג? מנורה שרופה? אנחנו מטפלים מיידית, ללא הפרעה לאורח. תחזוקה מונעת קבועה בין שהיות.

דוגמה מעשית

סטודיו ב-Business Bay.
הנה איך זה נראה.

דוגמה להמחשה — סטודיו 40 מ"ר בבניין קרוב לתעלת דובאי.

הכנסה ברוטו
מחיר ממוצע ללילהAED 450
תפוסה ממוצעת (70%)21 לילות / חודש
סה"כ הכנסה חודשיתAED 9,450
הוצאות חודשיות
דמי ניהול בנייןAED 800
חשמל, מים, קירור (DEWA)AED 700
אינטרנט וטלוויזיהAED 300
ניקיון בין אורחיםAED 280
תחזוקה ובלאיAED 460
רישוי ומס תיירותAED 360
סה"כ הוצאותAED 2,900
השורה התחתונה
AED 6,610 רווח חודשי נטו
רווח שנתי משוער AED 79,320

לעומת השכרה ארוכת טווח לאותה דירה: כ-AED 55,000 בשנה. +44% הכנסה גבוהה יותר.

סימולציה לדוגמה בלבד. הכנסה ותפוסה משתנות לפי מיקום, עונה, מצב הנכס ותנאי השוק. נשמח לעשות עבורכם הערכה אישית.

פעילים בכל מקום

3 אמירויות.
3 רגולטורים. ניהול אחד.

🇦🇪DTCM

דובאי

השוק הגדול והדינמי ביותר. תיירות, עסקים, ויוקרה — תפוסה גבוהה לאורך כל השנה. הרישוי מנוהל דרך פורטל דיגיטלי, והוצאת רישיון לוקחת בממוצע שבוע.

תפוסה 70–85%אגרה 1,520 AED+
DowntownDubai MarinaJVCPalm JumeirahBusiness Bay
🇦🇪DCT

אבו דאבי

שוק יציב, רגולציה מוקפדת, וקהל יעד של אנשי עסקים, ממשל ותערוכות. תהליך הרישוי כולל ביקורת פיזית, אבל ברגע שהדירה מאושרת — היא מייצרת ביקוש קבוע.

תפוסה 60–75%רגולציה מוקפדת
Saadiyat IslandYas IslandAl ReemCorniche
🇦🇪RAKTDA

ראס אל חיימה

הצומחת ביותר. תיירות נופש, ים, ועם הקזינו הראשון באמירויות בדרך — הביקוש מזנק. אגרות נמוכות יחסית, ופוטנציאל השבחה גבוה לאזורים תיירותיים.

תפוסה צומחתאגרה החל מ-500 AED
Al Marjan IslandMina Al ArabAl Hamra
חוויית האורח

האורח הוא הלקוח —
וגם הסוקר.

כל אורח עוזב ביקורת. ביקורת אחת טובה מעלה את הדירוג שלכם בפלטפורמה — שמעלה את החשיפה, שמעלה את ההזמנות, שמעלה את ההכנסה. דירוג 4.8+ הוא לא בונוס — הוא מינימום.

  • הודעת ברוכים הבאים — תוך שעתיים מההזמנה, בעברית/אנגלית/רוסית
  • סלסלת קבלת פנים — קפה, תה, מים, חטיפים. רגעים קטנים שזוכרים
  • זמינות 24/7 — תקלה ב-2 בלילה? נציג שלנו זמין
  • מדריך אזור — המלצות על מסעדות, אטרקציות, ותחבורה
  • שירותי תוספת — העברות שדה תעופה, סיורי עיר, מטפלת לילדים
⭐⭐⭐⭐⭐ 4.92 מתוך 247 ביקורות
SM
Sarah M.גרמניה · אפריל 2026
⭐⭐⭐⭐⭐

"The apartment was spotless and exactly as described. The check-in was seamless and the host was super responsive. Would absolutely book again!"